Nitkowanie jest to jedna z najlepszych metod regulacji brwi, ponieważ umożliwia nadanie idealnego kształtu. Jest to metoda depilacji za pomocą specjalnie skręconej, w 100% bawełnianej nici. Za pomocą techniki nitkowania  można usunąć wszystkie, nawet te bardzo jasne i czy bardzo krótkie włoski. Za pomocą nitki są usuwane włoski razem z cebulką, dzięki czemu efekt utrzymuje się do 4 tygodni.Metoda nitkowania jest wykorzystywana również do depilacji pozostałych części twarzy jak np. wąsik, broda, policzki czy czoło…

 

Nitkowanie

To inna jakość depilacji… Metoda depilacji pastą cukrową była od stuleci stosowana przez kobiety na Bliskim Wschodzie. Skład pasty cukrowej Pandhy’s jest oparty na starożytnych przepisach i zawiera tylko cukier i wodę. Naturalna, delikatna dla skóry pasta, która „pracuje” w temperaturze zbliżonej do temperatury ciała  umożliwia wykonanie zabiegu depilacji  nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry, jak i skóry z problemem rozszerzonych naczyń umiejscowionych na ciele (głównie nogach). Włoski są wyrywane wraz z kierunkiem wzrostu, dzięki czemu zabieg jest mniej bolesny. Sprzyja temu też fakt, ze pasta nie przykleja się do skóry, tylko otacza same włoski. W ten sposób nie dochodzi do podrażnienia naskórka. Dzięki delikatności zarówno formuły pasty jak i samej techniki depilacji zabieg ten staje się prawie przyjemny, a dla niektórych - to po prostu przyjemność.

Depilacja pastą cukrową

Zawsze staramy się wybierać wszystko co najlepsze. Dotyczy to również wosków do depilacji.  Nasz wybór padł na woski Lycon, które umożliwiają wykonanie zabiegu depilacji możliwie delikatnie i przy tym bardzo precyzyjnie. Specjalnie opracowane woski są produkowane z najwyższej jakości naturalnych składników takich jak: żywice i wosk pszczeli. Przed aplikacją wosku nakładamy na skórę specjalny olejek na bazie olejku z pestek moreli, jaśminu i rumianku, który zabezpiecza  naskórek przed naruszeniem . Dzięki temu skóra jest mniej podrażniona, a tym samym zabieg depilacji jest bardziej komfortowy dla klienta. Dodatkową zaletą wosków Lycon jest ich przyjemny zapach. Dzięki wysokiej jakości składników i odpowiedniej technice wykonania skóra po zabiegu jest jedwabiście miękka, gładka i nawilżona.

Depilacja Lycon

Nowe oblicza depilacji: Lycon, pasta cukrowa, nitkowanie… Przyjemna w dotyku, gładka skóra pozbawiona włosków dla każdego.

Media Społecznościowe

Sense and Body SPA

ul. Abrahama 10 (teren Pływalni Wodnik),

03-982 Warszawa

 

recepcja@senseandbody-spa.pl

 

22 6139826

506491287

Zapisy przyjmujemy pod numerem 506491287