Masaż antycellulitowy to intensywny, bodźcowy masaż uruchamiający krążenie oraz mechanicznie wpływający na tkankę tłuszczową.

Masaż bańką chińską to prosta, ale bardzo skuteczna metoda w walce z cellulitem. Do masażu oprócz odpowiednio dobranej gumowej bańki. wykorzystujemy specjalne olejki antycellulitowe. Pierwsze efekty są już zauważalne po kilku zabiegach, jednak dla pogłębienia i utrwalenia efektów zalecamy wykonanie serii 10-12 masaży.

Endomasaż Mantis to niechirurgiczna alternatywa, która pozwala nam skutecznie modelować sylwetkę. Masaż ten wykonuje się przy pomocy specjalnej głowicy, dzięki której można połączyć masaż mechaniczny z podciśnieniem oraz wzmocnić działanie przy pomocy pulsacyjnego pola magnetycznego.

Masaże antycellulitowe

Masaż relaksacyjny przynosi odprężenie, redukuje zmęczenie psychiczne, fizyczne i emocjonalne spowodowane tempem współczesnego życia. Masaż świecą to połączenie aromaterapii i głębokiego relaksu. Ciepło i zapachy roztopionych wosków pielęgnacyjnych oraz specjalne techniki masażu relaksacyjnego zapewniają efekt głębokiego odprężenia, a skóra po zabiegu jest nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku.

Masaż gorącymi kamieniami

Lomi lomi

Masaże relaksacyjne

Założeniem tego niezwykłego zabiegu jest przekonanie, że masaż, przynosi ukojenie nie tylko ciału, ale głównie duszy. Uwalnia od stresu, napięcia nerwowego i pozwala organizmowi na chwilę relaksu i wytchnienia. Indonezyjczycy, którzy od pokoleń praktykujący tę wiedzę, jak nikt inny doskonale poznali tajemnice anatomii, aromaterapii oraz refleksologii, dzięki czemu masaże w ich wykonaniu to zabiegi, które nie mogą równać innymi. Oddziałując poprzez najwrażliwszy z naszych zmysłów - dotyk, budzą coraz większą fascynację w kulturze zachodu.

Masaż balijski

Oryginalny masaż balijski, masaż gorącymi kamieniami, lomi lomi czy przyjemnie relaksującym ciepłym woskiem ze świecy – to niezwykle aromatyczne rytuały z całego świata, to zupełnie nowy, absolutnie wyjątkowy wymiar pielęgnacji ciała, który warto poznać.

A do tego proza życia czyli po prostu skuteczny masaż antycellulitowy czy masaż bańką chińską.

Media Społecznościowe

Sense and Body SPA

ul. Abrahama 10 (teren Pływalni Wodnik),

03-982 Warszawa

 

recepcja@senseandbody-spa.pl

 

22 6139826

506491287

Zapisy przyjmujemy pod numerem 506491287