Nowe oblicza depilacji: Lycon, pasta cukrowa, nitkowanie… Przyjemna w dotyku, gładka skóra pozbawiona włosków dla każdego.

Depilacja

Oryginalny masaż balijski, masaż gorącymi kamieniami, lomi lomi czy przyjemnie relaksującym ciepłym woskiem ze świecy – to niezwykle aromatyczne rytuały z całego świata, to zupełnie nowy, absolutnie wyjątkowy wymiar pielęgnacji ciała, który warto poznać.

Masaże

Dobrze wykonany peeling doskonale oczyszcza i wygładza skórę. Na zakończenie zabiegu złuszczania, po prysznicu, podczas krótkiego masażu nakładamy wybrany balsam do ciała, który głęboko wnika w skórę, nawilżają i wygładza. Po zabiegu skóra jest jedwabiście gładka i przyjemna w dotyku. Proponujemy klasyczny  peeling całego ciała lub orientalny, balijski peeling Boreh. Balijski peeling Boreh - spośród wszystkich orientalnych zabiegów to właśnie Balijski Boreh oferuje najintensywniejsze doznania oraz najmocniej rozgrzewa ciało. Peeling Boreh to proste i czyste połączenie ziół i przypraw: tradycyjna receptura łączy w sobie ostre aromaty oraz curry, które dzięki właściwościom rozgrzewającym doskonale sprawdzają się przy nieprzyjaznej aurze za oknami. Zabieg wyzwala naturalne lecznicze ciepło naszego ciała oraz doskonale pomaga w bólach głowy, bólach mięśni, stawów i ogólnym poczuciu chłodu. Dzięki zawartości goździków oraz ryżu znakomicie poprawia krążenie, złuszcza naskórek i pozostawia skórę miękką.

Zabiegi na ciało

Masaże z różnych stron świata, zabiegi pielęgnacyjne lub aparaturowe na ciało. Wybierz na co dzisiaj masz ochotę lub zdaj się na decyzję naszych specjalistów.

Media Społecznościowe

Sense and Body SPA

ul. Abrahama 10 (teren Pływalni Wodnik),

03-982 Warszawa

 

recepcja@senseandbody-spa.pl

 

22 6139826

506491287

Zapisy przyjmujemy pod numerem 506491287