Zabiegi aparaturowe

Proponujemy różnorodne zabiegi przy użyciu specjalistycznej aparatury, które mogą być wykorzystane do stworzenia samodzielnego zabiegu lub wykonane dodatkowo przy innym zabiegu perfekcyjnie go uzupełnią, aby zaspokoić indywidualne potrzeby Twojej skóry. Peeling kawitacyjny, mikroderamabrazja diamentowa, oxybrazja (czyli mikrodermabrazja wodno-tlenowa), fale radiowe na twarz, szyję i dekolt lub tylko na okolice oczu, a może intensywny i skuteczny zabieg mezoterapii mikroigłowej…

To oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacony o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry

 

 

 

 

 

 

Peeling kawitacyjny

Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

Oxybrazja

Jest to technika nakłuwania skóry, podczas której dochodzi do mikrourazów pobudzających skórę do samoregeneracji.

Nanopore

Koszt zabiegu:  330+ PLN

Koszt zabiegu:  60+ PLN

Koszt zabiegu:  45+ PLN

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Koszt zabiegu:  60+ PLN

Koszt zabiegu:

  • Fale radiowe na twarz, szyję, dekolt:  225,- PLN
  • Fale radiowe na kontur oka:   70+ PLN

To zabieg polegający na pobudzaniu włókien kolagenowych, co wywołuje ich skurcze i napinanie, dzięki czemu następuje ich proces regeneracji. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu oraz elastyny zmniejszając widoczność zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Poprawia owal twarzy i koloryt cery. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu możemy zauważyć efekty, jednak dopiero seria zabiegów przynosi dogłębna poprawę.

Fale radiowe

Jest to peeling mechaniczny polegający na stopniowym złuszczaniu naskórka, przy pomocy urządzenia posiadającego specjalne głowice ścierające. Górne warstwy obumarłego naskórka zostają usunięte, wskutek czego powstają nowe, zregenerowane komórki. Po wykonaniu zabiegu skóra jest idealnie gładka.

Mikrodermabrazja diamentowa

Media Społecznościowe

Sense and Body SPA

ul. Abrahama 10 (teren Pływalni Wodnik),

03-982 Warszawa

 

recepcja@senseandbody-spa.pl

 

22 6139826

506491287

Zapisy przyjmujemy pod numerem 506491287